Dopľuješ ďalej ako doplačeš

Autor: Jozef Černek | 8.11.2016 o 11:23 | Karma článku: 5,10 | Prečítané:  1043x

Viete ako spropagovať nejaké predstavenie alebo reláciu? Plagáty, billboardy? Nie, čo ste… To už dávno nevnímame. Reklamou v nejakom plátku či televízii? Drahé a funkčné len ojedinele.

Treba ísť na to moderne. Sociálnymi sieťami, bulvárom a videom. Ale nie len tak, že haló tu sme, takúto peknú pesničku máme. Nefunkčné. Len to opäť zapadne prachom nevšímavosti. Každú sekundu vzniknú na svete dve. Síce len raz za mesiac jedna dobrá, ale ok. Treba vliezť ľudu pod kožu. Nech uronia slzičku, možno dve. To už funguje o čosi lepšie. 

            Ale stále nie tak ozajstne. Slza zas tak ďaleko nedopadne a sĺz je v našom svete už prebytok. Ale viete čo je riadny zaberák? Slina. Veď dopľuješ ďalej ako doplačeš. A keď slina, tak taká tá zlá, nazelenaná až zo žalúdka. Musíš dobre nahlas natiahnuť vzduch nosom, vytvoriť chrcheľ, zmiešať sliny so sopľom, zapojiť jazyk, podfarbiť riadnou nadávkou a celou silou opľuť. Najlepšie umelca. A najlepšie do ksichtu priamo.  Umelci totiž musia vydržať. Sú predsa populárni, berú ťažké honoráre, tak si ich proste opľujme. A točme to všetkými kamerami, všade to napíšme, všade o tom kričme z plných pľúc. Alebo viete čo… Nepľujme my, načo. 

Stačí trošinku zmanipulovať divákov, trošinku ich nahnevať, jedného podstrčiť, nech pustí prvú slinku, aby sme mali správny smer a oni sa už chytia. Veď načo inak by boli sociálne siete? Každý si pľuvne a pľuvne si rád. Veď to sa smie. Dokonca musí. Máme tú demokraciu. Treba vziať umelca, najlepšie kočku s ešte čistým srdcom, takú, čo do piesne dá celú dušu a najlepšie ozajstné srdce. Ľudu sa to bude páčiť.

Nenechajte sa zmiasť potleskom. Vieme, že spieva super, vieme, že skladba je strašne fajn, veď v tú chvíľu, keď spievala to bolo super. Treba to dostať ďalej, nech aj iní si skladbu vypočujú, nech vedia. Však aj prachy zarobíme, produkty umiestnime, vstupné vyberieme… Len to musíme spropagovať. Takže páni. Postavme umelca sem a ide sa pľuť. A zo srdca. Z hĺbky žalúdka. Všetku zlobu do toho,, chlapi. Ona vydrží. Je umelec. A koniec koncov, umelci potrebujú trpieť. Čím viac trpí, tým viac o nej budú ľudia vedieť. A nech pľuje čo najviac ľudí. Vytiahnite hejterov zo všetkých kútov. Najlepšie takých, čo tomu hovno rozumejú. A radšej im tú skladbu ani nepúšťajte, mohla by ich len zmiasť. A kočke povedzte, že nabudúce nech sa tak nesnaží. Nejde o umenie, o lásku, o srdce. Ide o sliny. Čím zelenšie, čím presnejšie zásahy pľuvancov do tváre, tým silnejšia vlna zla. Čím väčšia vlna, tým ďalej zájdeme, umiestnime viac produktov. A nebojte, nik nám na to nepríde. A keby aj, to nie sú naše sliny. To ľudia a sociálne siete. 

Že už nedokáže tvoriť? Že má dosť? Že jej sliny spálili úsmev a poleptali dušu? Super! Nič lepšie sa nemohlo stať. Rýchlo o tom napíšte a poďme umiestňovať produkty. Takých ako je ona, sú stovky. Len prečo ubúda tých s čistým srdcom…  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?